Scroll to top
Duyurular

Genel Bilgiler

Kongremiz hakkında diğer tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

KONGRE MERKEZİ
Merit Royal Diamond Hotel
Alsancak Mevkii Girne, KKTC
URL: https://www.merithotels.com/

TOPLANTI TARİHLERİ
Bilimsel toplantılar, 23-24-25-26 Aralık 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. 23 Aralık tarihinde 13:30 itibariyle başlayacak olan bilimsel program 26 Aralık tarihinde 12:30 itibariyle sona erecektir. Konaklamaların 23 Aralık giriş , 26 Aralık çıkış olmak üzere 3 gece planlanması tavsiye edilmektedir.

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe’dir.

KREDİLENDİRME
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

İZİNLER
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

KAYIT VE DANIŞMA MASALARI
Coin Turizm kayıt ve danışma masaları 23-24-25-26 Aralık 2024 tarihlerinde saat 09:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet verecektir.

SÖZLÜ BİLDİRİ SUNUMU
Bildiri değerlendirme kurulu tarafından belirlenecek sınırlı sayıda bildiri, düzenleme kurulu tarafından belirlenecek takvim doğrultusunda bilimsel programda ayrılacak olan tarih ve saatte sözlü olarak sunulacaktır. Sözlü bildiri sahiplerine sunumlarıyla ilgili teknik bilgi bildiri kabul mektubunda mail ile bildirilecektir.

POSTER ALANI
Kongre bilimsel kurulu tarafından kabul edilen poster bildiriler kongre süresince ayrılacak olan alanda Poster olarak sunulacaktır. Poster bildiri sahiplerine detaylı bilgilendirme bildiri kabul mektuplarında iletilecektir. Posterler tüm kongre boyunca asılı kalacaktır. Kongre sonunda toplanmayan posterlerden organizasyon sekreteryası sorumlu değildir.

KATILIM SERTİFİKASI
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 25 Aralık 2024 tarihinde Kayıt Alanında bulunan Kongre Sertifika kioskundan yaka kartlarını okutarak alabileceklerdir.

TRANSFER HİZMETİ
Transfer detayı bildirmiş tüm katılımcıların Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri Coin Turizm tarafından sağlanacaktır. Uçuş değişikliklerinin en az 24 saat önce Coin Turizm’e bildirilmesi gerekmektedir.